środa, 18 stycznia 2017

Coco Chanel cz2Tydzień temu mogliście zobaczyć biografię Coco Chanel. Postać bardzo ekscentryczną. Chciałabym się z wami podzielić wieloma rzeczami na jej temat. W konsekwencji post byłby bardzo długi. Postanowiłam, że podzielę go na dwie części. Cytaty Chanel krążą po całym świecie, jestem pewna, że każdy natknął się na chociaż jeden. Słyszeliście, że kiedy kobieta ścina włosy to zapewne zmieni coś w swoim życiu? To właśnie Coco. ;)


Jeżeli ktoś nie przepada za książkami, a uwielbia oglądać filmy, to mam dla was jeden tytuł godny polecenia. U mnie wszystko się zaczęło od niego. Mowa o Coco ChanelTo film Anne Fontaine z roku 2009. Jest fantastyczny. Idealnie pokazuje życie Coco Chanel. Jest to niewątpliwie kopalnia wiedzy. Nie pomija faktów z życia projektantki. 

Na koniec mam dla was kilka filmików z produkcji domu mody Chanel.


To wszystko na dzisiaj. Do zobaczenia za tydzień :D

4 komentarze:

  1. Film o życiu Coco Chanel, oglądałam dwa razy jest cudowny, filmiki z produkcji zaskakują precyzją wykonania tych rzeczy, co do cytatów są idealne ale najbardziej podoba mi się trzeci jest idealny i też trochę do śmiechu. :):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam szybko zajrzeć, rzucić okiem i wracać do nauki, ale to dokładność kreacji mnie zahipnotyzowała :o Chciałabym kiedyś zrobić coś tak idealnego

    OdpowiedzUsuń